Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ELDEN RING

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ELDEN RING fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ELDEN RING satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

DurmaPlay

660.00₺

Cdkeys

731.32₺

Voidu

773.28₺

Steam

1199.70₺

G2A

1319.50₺

Çıkış tarihi: Feb. 24, 2022
Geliştiren: FromSoftware Inc.
Yayıncı: FromSoftware Inc.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Cyberpunk 2077
1349.70₺ 219.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺

ELDEN RING Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Additional Notes: TBD
Recommended:
  • Additional Notes: TBD

ELDEN RING Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ELDEN RING fiyatı:    660.0₺

Şu anki en ucuz ELDEN RING fiyatı:    660.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ELDEN RING İle İlgili Blog Yazılarımız

Oyun

Elden Ring, Daha Çıkmamış Olmasına Rağmen, Adından Söz Ettiren Bir Oyun Oldu! İşte Bu Yüzden, Elden Ring Hakkında Bildiklerimizi Bu Yazımızda Topladık!
Oyun

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.
Oyun

RPG Oyunları Her Gamerın Sevdiği Oyun Türlerindendir. Hazır Okullar Ara Tatildeyken, Oynayabileceğiniz Birbirinden Güzel RPG Oyunları Listesi Hazırladık

Elden Ring - Gamehunterz Yorumu

Elden Ring, 2022 yılında hayatımıza girecek ve biz gamerların bundan yıllar yıllar sonra bile konuşacağı bir oyun olacak. Bir oyunun daha çıkmadan bile bu kadar heyecan yaratabildiği çok nadir görülmüştür. İşte tam da bu nedenle, sizler için Elden Ring fiyat durumu, oyun hikayesi ve oynanış mekanikleri gibi konuları değerlendirmek istedik. Peki sizce kimlere Elden Ring satın al tavsiyesini verebiliriz? Yazımızı okumaya devam edin!

Elden Ring Hikayesi

Şu zaman kadar gelmiş geçmiş en iyi rol yapma oyunlarından biri olmaya aday olan bu oyun, sürükleyici bir hikayeye sahip. Lands Between adı verilen bir bölgeye hükmetmeye çalışıyoruz. Peki bunu nasıl başarabiliriz? Kolayi Elden Lord olarak. Onun için de, bazı özel güçlerimizin olması lazım. Bu özel güçleri de ancak Elden Ring adındaki yüzüğü kontrol ederek alabiliriz.

Bölgede kontrol sağlayıp, gerçek bir lord olabilmek için, karşınıza çıkan her türlü zorluğu atlatmanız gerekli. Önünüze çıkan yüzlerce canavarı kesmeniz ve insanlarla mücadele etmeniz gerekli.

Yayıncı firma, oyunun hikayesini “katmanlı” bir hikaye olarak tanımlamış. Anladığımız kadarıyla, hikaye içinde hikaye olacak. Fakat bu durumun bizi sıkmayacağına eminiz, çünkü parçalar halinde bize sunulacak olan hikaye örgüsünü çözmek de çok eğlenceli olacaktır.

Elden Ring Oyun Özellikleri

Birbirinden süper birçok özelliğe sahip olan Elden Ring oyununda, belirli başlı durumlar göze çarpıyor. Her şeyden önce, bir devasa açık dünya oyunu olması, Elden Ring’e daha da fazla değer katılmasını sağlamış. Keşfedilecek bir sürü bölge, nefesinizi kesecek tonlarca manzara var. Haritayı keşfetmek için çıkacağınız yolculukta karşınıza neler çıkacak, kim bilir…

Oyunun bir diğer güzel özelliği de, oyuan kendinizden bir parça katabiliyor olmanız. Yani, oyun karakterinizi kendiniz yaratabilirsiniz. Bu sayede, istediğiniz yüz hatlarına sahip, dilediğiniz boyda olan, uzun lafın kısası, size benzeyen bir karakterle oynamış olacaksınız.

Son olarak da, göze çarpan çevrimiçi oyun deneyiminden konuşmak isteriz. Oyunu temel olarak çevrimdışı, yani tek başınıza oynayabilirsiniz. Fakat yapacağınız zorlu seyahatlerde yanınıza bir arkadaş istemeniz durumunda, çevrimiçi olarak arkadaşlarınızı yanınıza çağırabileceksiniz. Bu da oyunu özel kılan etkenlerden sadece biri. Bu kadar detaylı düşünülmüş bir oyun için, hemen Elden Ring satın al tavsiyesini vermesek olmaz.

Elden Ring Oynanış Mekanikleri

Maalesef Elden Ring için oynanış mekanikleri konusunda biz gamerlarla paylaşılan çok bir bilgi yok. Ama bazı tahminleri sizlere iletmek isteriz. Her şeyden önce, oyunda birbirinden güzel dövüş mekaniklerinin olacağı su götürmez bir gerçek. Oyunda kullanabileceğiniz silahların sayısı bir hayli fazla. Bu durum da dövüş mekaniklerini ciddi oranda etkileyecektir.

Oynanış mekaniklerinde bir diğer tahminimiz de, seyahat konusunda. Oyundaki devasa haritada, iki yer arasındaki tek ulaşım yöntemi yürüme veya koşma olamaz, daha doğrusu olmamalı. Oyunun ortaçağ tarzı bir havada olmasının etkisiyle de, oyunda mutlaka bir at sürme mekaniği olacaktır. Bu da bizim aklımıza şu soruyu getirdi: At sürerken saldırıda bulunabiliyor muyuz? Sanırım bunu hep beraber görüp öğreneceğiz.

Oyun Grafikleri

Oyun daha çıkmadan oluşan büyük heyecanın en büyük nedenlerinden biri de oyunun grafikleri. Yayınlanan videolardan gördüğümüz kadarıyla, Elden Ring muhteşem grafikleri barındıran bir oyun. Açık dünyada dolaştığınızda her an karşınıza nefes kesen bir manzara çıkabilir. Acele etmeden, manzaranın tadını çıkaracağınız seyahatler yapmanızı tavsiye ederiz.

Grafikler ve mekaniklerin kesiştiği noktada, dövüşlerdeki grafikleri de anlatmamız gerekir. Videolardaki dövüş sahnelerindeki detaylar, göze çok hoş geliyor. Savaşırken uyguladığımız hamlelerin grafiklere nasıl yansıdığını hemen anlatalım.

Savaşırken kılıçlar çarpıştığında çıkan kıvılcımdan tutun da, ayağınızı sürüdüğünüzde havaya kalkan toz toprağa kadar detaylandırılmış grafiklere sahip bir oyun. Uzun lafın kısası, grafik konusunda uzun süre boyunca yarışılamayacak tarza bir oyun geliyor. Boşuna bu kadar heyecan yaratmadı herhalde. Haliyle biz de Elden Ring satın al tavsiyesini boşuna vermiyoruz!

Peki öve öve bitiremediğimiz bu oyunda, hiç mi olumsuz bir durum yok. Gönül olmamasını isterdi ama maalesef var. Elden Ring fiyat durumu biraz göz korkutuyor. Buna da ek olarak oyunun çıkış tarihi erteleniyor. Durumu biraz daha detaylı açıklayalım.

Elden ring Fiyat

Yapımcı firmanın artık bazı konularda kesin karar alması lazım. Çünkü Elden Ring fiyat durumu ilk açıklandığı ana göre değişmişti. Oyun ön siparişe ilk çıktığında, 249 TL’den satışa sunulmuştu. Fakat aradan çok zaman geçmeden, oyunun ön sipariş fiyatı 499 TL’ye çıktı. Bir gece içerisinde iki katına çıkan Elden Ring fiyat konusunda bizi biraz üzüyor.

Gamehunterz olarak her daim siz değerli gamerların yanındayız! Yayıncı firmanın yaptığı bu fiyat atışını kınamaktan başka bir şey yapamayız. Fakat yine de sizler için Elden Ring fiyat karşılaştırmasını onlarca güvenilir mağaza üzerinden yaparak en uygun fiyatları anında buluyoruz. Bu sayfanın üst kısmında yer alan bölüme giderek, en uygun Elden Ring fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz!

Ertelenen Projeler Heyecanı Arttırır

Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi, Elden Ring de ertelenen oyunlar kategorisine dahil olmuş bir oyun oldu. İlk olarak oyunun çıkış tarihi için 14 Ocak belirlenmişti. Fakat bu tarih yaklaşmaya başladığında, yayıncı firma bizi üzen bir açıklama yaptı. Maalesef oyun bir aydan fazla bir süre ertelenerek, 26 Şubat tarihine ötelendi.

Bu tarz ertelenen oyunlar genelde insanların heyecanını daha da arttırır. Fakat bu her daim iyi bir şey değil. Cyberpunk 2077 oyununu hatırlatmak isteriz. O oyun da uzun süreler beklendi, çıkmaya yaklaştığı zaman ertelendi. Hatta birkaç kere ertelendi ve uzun bir süre ertelenmiş oldu. Cyberpunk için oluşan heyecan daha da büyüdü ve en sonunda oyun çıktığında, maalesef büyük bir hayal kırıklığı oldu. Umarız ki Elden Ring için böyle bir durum söz konusu olmaz.

Oyuna dair oynanış ve grafik bilgilerini ilettik. Elden Ring fiyat durumu hakkında bildiklerimizi aktardık. Sıra geldi kimlere Elden Ring satın al tavsiyesini vereceğimize. Bazı önemli noktalara değineceğiz, okumaya devam edin deriz!

Elden Ring Satın Al - Kimlere Tavsiye Ederiz

Oyunun bütün özelliklerini değerlendirelim. Hikaye anladığımız kadarıyla bizi tatmin edecek düzeyin çok üstünde olacak. Buna ek olarak da sadece bir konu üzerinde dönen bir hikaye yapısı değil, katmanlı ve bizi sıkmayacak bir hikaye yapısı olduğunu da biliyoruz.

Oyunun grafiklerinin üst düzeyde olacağının da farkındayız. Açık dünyada gezebilmek ve süper savaş mekaniklerini de düşündüğünüzde, herkese Elden Ring satın al tavsiyesini vermek isterdik. Fakat konunun detayları da var.

Neredeyse her özelliği ile mükemmel olan bu oyunda aklınızda her daim olması gereken bir durum var. Elden Ring fiyat açısından maalesef el yakan cinsten. Bu nedenle de üzülerek söylüyoruz ki herkese Elden Ring satın al tavsiyesini veremiyoruz. O yüzden bu oyunu aldığınızda, uzun süreler boyunca oynamak durumunda olduğunuzu unutmayın. Ne güzel ki oyunun özellikleri gereği gerçekten uzun süreler boyunca sıkmayacak bir oyun.

Elden Ring satın al tavsiyemize kulak vermesi gereken kişilerin sabırlı olmaları lazım. Her şeyden önce, oyun belki 26 Şubat tarihinde çıkmayıp ertelenebilir. Buna ek olarak da, oyunu uzun süreler boyunca oynamanız gerektiğini ve aslında hikayesi bazında da zaten oynanması gerektiğini söyledik.

Oyunda eşya yaratma mekaniği var mı, emin değiliz. Fakat emin olduğumuz bir şey varsa o da oyunda karakterinizi geliştirmek için belli bir süre harcamanız lazım. Yavaş ve emin adımlarla, keyfini çıkararak ilerlenmesi gereken bir oyun. O yüzden Elden Ring satın al tavsiyesini dinleyecek kişilerin mutlaka ama mutlaka sabırlı gamerlar olmaları lazım.

Uzun lafın kısası, ortaçağ ambiyansını ve rol yapma oyunlarını seven, sabırlı, açık dünya oyunlarına ilgisi olan her gamerın para biriktirmesi ve Gamehunterz’dan Elden Ring fiyat takibi yapması gerekli. Çünkü Elden Ring satın al tavsiyemizin mutlaka sizin için olduğuna eminiz!


ELDEN RING Özeti

THE NEW FANTASY ACTION RPG. Rise, Tarnished, and be guided by grace to brandish the power of the Elden Ring and become an Elden Lord in the Lands Between.

ELDEN RING İle İlgili Kullanıcı Yorumları

pHqghUme

1

pHqghUme

1


ELDEN RING fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ELDEN RING satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!