Valorant Point Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Valorant efsanevi League of Legends oyununun yapımcısı olan Riot Games’in yapmış olduğu çok oyunculu fps oyunudur. Yeni çıkmış olmasına karşın oyunun popülerliği hızla artmış ve şu anda en fazla oynanan oyunlar arasına girmiştir. Oyun ücretsiz olduğundan dolayı tüm fps oyun severlerin denemesini ısrarla tavsiye ederiz. Oyunu indirip oynamak için BURAYA tıklayabilirsiniz. Oyunun genel mantığına bakacak olursak saldıran taraf Spike isimli bir bombayı haritada belirtilen bölgelerden birine kurmakla yükümlü, savunan taraf ise saldıranların bombayı kurmasına engel olmaya çalışıyor, bomba kurulmuş ise de bunu imha etmeye çalışıyor. Oyun buradan da anlaşılacağı gibi temel olarak CS:GO ile benzer bir mantığa sahip bir oyun. Oyunun CS’den ayrılan kısmı ise oyunda oynadığınız karakterlerin yani oyundaki ismiyle ajanların farklı farklı özellikleri olması. Bu Valorant’a büyük bir oynayış çeşitliliği sağlıyor. Bu avantaj Valorant’ın E-Spor arenasında bir anda hızlıca yükselmesini sağladı. Peki VP fiyatları ne alemde? Size nereden VP satın al tavsiyesi yaparız? Hemen aşağıdaki bölümlerimizi okuyabilirsiniz!


Neden Valorant Point Satın Al Kısmı Var?

İnternet üzerinde Valorant yazdığınız anda Valorant Point Satın Al yada kısaca VP Satın Al önerileriyle karşılaşacaksınız. Tabi ki Gamehunterz olarak bu işlemden önce VP fiyatları karşılaştırmanızı tavsiye ederiz! Peki Valorant Point Satın Al işleminden sonra bu puanlarla ne yapabilirsiniz? Baştan söyleyelim, bu para birimi sizin oyun keyfinizi arttırsa da size düşmanınıza karşı psikolojik avantaj dışında fazla bir şey sağlamayacaktır. Valorant mağazasından bu para birimi ile ajan, silah kostümü (silah skin’i) ve benzeri ürünleri satın alabilirsiniz. İlk bakışta ajan açmak oyunun Pay to Win (para harcayan kazanır) gibi bir mantığı olduğu gibi görünebilir fakat kesinlikle öyle değil. Oyunu oynadıkça da Valorant Point kazanabilirsiniz. Valorant Point Satın Al işlemi size dilediğiniz ajanları önceden açarak bu ajanlara daha fazla alışmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda yeni kostümler almak bireyselleştirdiğiniz karakterlerle oynamak oyun zevkinizi arttıracak başka bir etmendir.


Valorant Point (VP) İle Neler Satın Alabilirim?

Öncelikle VP ile oyunda herhangi bir avantaj sağlayacağınız ürün alamayacağınızı tekrar sizlere hatırlatalım! Fakat temel amaci sizin silahlarınız için skin’ler veya güzel bıçaklar almanız olan bu e-pin, kesinlikle özgüveninizi artıracak ve oyunun daha iyi oynamanızı sağlayacaktır. Hemen sen de Gamehunterz sayesinde en ucuz VP fiyatları gör ve ucuz VP satın al, Valorant oynarken güzel görünümlü silahlarla oyna!


Ucuz VP Nasıl Alabilirim - En Ucuz VP Nerededir?

Her Valorant oyuncusunun sormak istediği güzel bir soru! Oyun içi paralar, her daim gamerların isteyebileceği ürünlerdir. Çünkü her daim yeni kostümler ve skinler çıkacaktır. Valorant oynarken güzel görüntülerle ve güzel silahlarla oynamak isteyen herkese tavsiyemiz, VP satın al! Bu konuda size yardımcı olabilmek için, vp fiyatları karşılaştırması yaparak, en ucuz vp satıcılarını buluyor ve sizlere ucuz vp satın al diyoruz! Hemen üstteki bölümümüzden dilediğin miktarı seç ve en ucuz vp satıcısını bul!


VP Fiyatları

Valorant Point Satın Al hem kendi sitesinden hem de başka satıcılardan yapabileceğiniz bir şey. Fakat VP Fiyatları farklı satıcılarda değişiklik göstermektedir. Gamehunterz olarak bünyemizdeki Güvenilir satıcılarda VP Fiyatları kıyaslamaktayız. Sizin için En Ucuz VP Fiyatları sorusuna cevap vermekteyiz, fiyatını kıyasladığımız satıcıların da güvenilirliğinden eminiz. Dilediğin en ucuz vp satıcımızdan hemöen VP satın al!