LoL Nedir?

Çoğumuzun LoL’ün ne olduğunu bildiğine eminiz, fakat yine de bilmeyenler için açıklamak isteriz. LoL, efsanevi MMO oyunu olan League of Legends oyununun kısaltmasıdır. Piyasaya ilk olarak Ekim 2009 tarihinde sürülen LoL, Riot Games adlı oyun firmasının bir oyunudur.

Oyunun bünyesinde 140’tan fazla karakter mevcut ve bu karakterlere “Hero”, yani kahraman deniyor. Beşer kişilik takımlar halinde oynanan bu oyunda, her iki takım oyuncuları da kendi istedikleri heroları seçiyor.

Oyunda normal ve rekabetçi olmak üzere, iki ayrı mod bulunuyor. Normal modda isteyen herkes istediği heroyu seçebiliyor, fakat rekabetçi modda durumlar değişiyor. Rekabetçi modda, bir hero bir kişi tarafından seçilebiliyor. Bu da demek oluyor ki, oyuna başlamadan önce seçilen herolar konusunda şanslı olmalısınız. Karşı takımdan da olsa, birisi sizin istediğiniz heroyu seçerse, sizin başka bir hero seçmeniz gereklidir.

Mücadelelerinin temeli ise, tabii ki karşı takımı yenmektir. Peki bunu başarmak için neler yapmalısınız? Aslına bakarsanız, LoL maçlarında zafere giden en net yol, karşı takımın kulelerini yıkarak, onların üslerini yok etmektir diyebiliriz. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu durum o kadar da kolay değil, çünkü kendi merkezinizden karşı takımın merkezine giderken, yolda karşınıza bir sürü engel çıkacak. Her şeyden önemlisi, karşı takım oyuncularını devre dışı bırakmalısınız.

League of Legends, ücretsiz olarak oynanabilen ve inanılmaz büyük bir kitleye sahip olan ender oyunlardan birisidir. Oyun kesinlikle “pay to win” dediğimiz, parayı bas maçları kazan tarzında bir oyun değildir,. Fakat yine de, para yatırabileceğiniz bir mekaniği vardır. Bahsettiğimiz olay ise, LoL RP. LoL RP satın alarak hemen karakterine kostümler alabilir, sade görünümlü karakterinizi renklendirebilirsin.

Siz de hemen bu muhteşem maceraya katılmak için, hemen LoL resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


LoL RP Nedir?

Yukarıdaki yazımızda belirttiğimiz gibi, LoL aslında oynaması ücretsiz olan bir oyundur. Fakat bu tarz bedava oyunlarda, her daim bir oyun içi pazar olur. Bu pazardan alabileceğiniz ürünler, size oyunda ekstra bir avantaj katmaz. Fakat daha güzel gözükmenizi sağlar. LoL RP nasıl mı sizi daha güzel gösterir? Hemen açıklayalım.

Oyunda seçeceğiniz karakterlere çeşitli kostümler alabilirsiniz. Bu sayede karakteriniz, diğer kişilerin karakterlerine göre çok daha güzel gözükecektir. Her ne kadar bunun oyuna bir katkısı olmadığını söylesek de, psikolojik katkısı olduğu kesin. Yani eğer daha güzel görünürseniz, daha iyi oynarsınız. İşte tam bu bu yüzden, sana tavsiyemiz, LoL RP satın al olacaktır.

Oyun içi ürünlere para vermek mantıklı gelmiyor olabilir, fakat bu düşünceni de değiştirebileceğimizi düşünüyoruz. Özellikle LoL RP fiyatları karşılaştırması yapıyorken. Çünkü gerçekten sizler için en uygun LoL RP fiyatları buluyoruz, bunu kaçırmanızı istemeyiz.

Uzun lafın kısası, eğer ki oyunda bir stilin olsun istiyorsan, yapman gereken şey basit, LoL RP satın al ve hemen oyuna başla!


LoL RP İle Neler Satın Alabilirim?

Oyundaki 140’tan fazla hero’nun birbirinden güzel kostümleri var. Bu kostümlerden herhangi birine sahip olabilirsin. Kendi karakterinizi kişiselleştirmeniz, onu kendi stilinize uygun görmeniz, sizi sevindirecektir. Peki LoL RP ile satın alabileceğiniz ürünler bunlarla mı sınırlı? Tabii ki hayır. Karakterinizin daha hızlı seviye atlayabilmesi için, ”XP Boost” adı verilen kartlardan alabilirsiniz.

Anlayacağınız, kendinize alabileceğiniz şeylerin sınır yok diyebiliriz. Bunların önünde duran tek adımın ise, ne mutlu ki çok kolay. LoL RP satın al ve hemen oyun içi mağazadan alışveriş yapmaya başla.


LoL RP Fiyatları Ne Durumda?

Bu kadar övdüğümüz ve Lol Rp satın al şeklinde tavsiye verdiğimiz bu durumda, fiyatlar hakkında bilgi vermezsek olmaz. LoL RP fiyatları özellikle diğer oyunların paralarına kıyasla çok uygun bir fiyatta kalıyor. Gamerlara farklı seçenekler sunan Riot Games sayesinde, bütçenize uygun bir miktar bulabilirsiniz.

En az 400 RP ve en çok da 9260 RP olmak üzere, toplamda 6 adet seçenek mevcut. LoL RP fiyatları seçmek istediğiniz miktara göre değişiklik gösterecektir. Her ne kadar bütçenize uygun seçmenizi tavsiye etsek de, daha yüksek miktarlarda Lol RP satın al tavsiyesi verebiliriz. Çünkü aldığınız miktar arttıkça, RP başına ödeyeceğiniz gerçek para miktarı da düşecektir.

Yukarıdaki paragrafta anlattığımız durumu biraz daha açıklamak isteriz. LoL Rp fiyatları değerlendirmesi yapacak olursak, 400 RP’nin fiyatının 3 katını vererek 1780 RP alabilirsiniz. Başka bir deyişle, ödeyeceğiniz para miktarını 3 katına çıkararak, 4 katından fazla RP’ye sahip olabilirsiniz. O nedenle sana bir diğer tavsiyemiz, bütçene göre LoL RP satın al fakat yüksek miktarlardan alıyor olmaya özen göster!


Neden LoL RP Fiyat Karşılaştırması Yapıyoruz?

Gamehunterz olarak, her türlü oyun ve oyun içi üründe en uygun fiyatları bulmak istiyoruz. Lol RP fiyatları karşılaştırması yapıyor olmamızın ilk nedeni tabii ki bu. “Düzenli olarak LoL RP satın al ama parasını düşünme” gibi bir durum bizce yanlış. Düzenli olarak yapılan RP alışverişleri, siz değerli gamerlara finansal yük olabilir. Fakat eğer ki siz de Gamehunterz üzerinden LoL RP fiyatları karşılaştırarak alışveriş yaparsanız, emin olun ki cebinizde bir sürü fazladan para kalacaktır.

Yaptığımız LoL RP fiyatları karşılaştırmasının ikinci nedeni ise, sizlerin güvenliğini istememizdir. Google üzerinden “LoL RP satın al” veya “LoL RP fiyatları” gibi aramalar yaptığınız zaman, karşınıza birçok mağaza gelecektir. Bu mağazaların hangisine güvenebileceğinizi bilemeyebilirsiniz. İşte Gamehunterz tam olarak burada da devreye giriyor. Sizler için yaptığımız LoL RP fiyatları karşılaştırmasında, sadece ama sadece güvenilir ve problem yaşamayacağınız mağazaları sizlere gösteriyoruz.

Bizlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz, bizim üzerimizden yönleneceğiniz durumlarda asla problem yaşamazsınız. Herhangi bir sorun olursa da, direkt olarak canlı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa sürede mağaza yetkilileriyle iletişime geçerek, ortadaki problemi gidereceğimize emin olun!

LoL RP En Ucuz Fiyatlar

Gamerlar, paralarının değerini bilen kişilerdir. Özellikle bu devirde gamer olmak zor bir durum. Çünkü oyunlar insanın elini yakacak kadar pahalı. İşte tam da bu yüzden en ucuz fiyatları bulacağımızın garantisini veririz. Piyasada güvenilir mağazalar üzerinde gezinmenize artık gerek yok!

Gamehunterz kullanıcılarına verdiğimiz tavsiyelerimizi biraz daha desteklemek isteriz. Çünkü gerçekten LoL RP en ucuz fiyatlarını buluyoruz ve sizlerin önüne saniyeler içerisinde getiriyoruz. Kullanacağımız sistemimiz sayesinde sizlere;

LoL rp fiyatları için alternatifler bulmayı, en güvenilir mağazaları bulmayı ve LoL RP için en uygun fiyatları göstermeyi garanti ediyoruz

Hemen LoL RP Satın Al

Peki Gamehunterz’ın sistemi nasıl çalışıyor? Bu sayfanın üst kısmında, farklı miktarlardaki Lol RP’ler arasından istediğiniz miktarı seçin. Sonrasında RP fiyatları karşılaştırması sayfamıza yönleneceksiniz. O sayfa üzerinden, dilediğiniz mağazamızı seçerek, “satıcıya yönlen” tuşuna basmanız yeterlidir. Bu sayede, ayrı bir pencere üzerinden direkt olarak satıcıya yönlenerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekrardan hatırlatmak isteriz, güvenilir mağazalar üzerindeki Lol RP en ucuz fiyatlarını bulduğumuza emin olabilirsiniz.