World of Warcraft Nedir?

World of Warcraft, ya da kısaca WoW, 2004 yılında oyun severlele buluşan devasa online rol yapma tarzında bir oyundur. Hem PvP (Player versus Player) yani online oyuncularla mücadele edebileceğiniz, hem de PvE (Player versus Environment) çevreyle ve çevredeki canavarlarla mücadele edebileceğiniz bir online oyun. Birbirinden farklı haritalarda birbirinden farklı görevleri geçerek seviye atlayabileceğiniz, her daim aksiyon içinde olacağınız bir oyun. Kısacası aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir yer de diyebiliriz! Peki WoW nasıl oynanır, WoW gametime nedir?


WoW Gametime?

WoW oyununu oynayabilmeniz için, Wow Gametime sahibi olmanız gerekmektedir. Gametime, sizin oyunu oynamanız için, düzenli aralıklarla ödediğiniz paradır. Yani, bu oyunu oynayabilmek için, her ay, iki ayda bir veya 6 ayda bir olmak üzere belirli bir miktar para ödemeniz gerekmektedir. O nedenle, bu oyunu oynamak isteyenle denebilecek tek şey, WoW gametime satın al!


Neden Wow Game Time Satın Al Bölümümüz Var?

WoW gametime satın al bölümümüz, siz değerli Wow oyuncuları için önemli bir bölümümüzdür. Çünkü oyunu oynayabilmek için belirli aralıkla para ödemek, maddi olarak kolay olmayabilir. Bu nedenle biz de, WoW gametime satın al demeden önce, sizin için fiyatları karşılaştırdık ve en uygun fiyatları bulduk! En ucuz Gametime fiyatları Gamehunterz'da.


Neden Wow Game Time Kaç Günlük Seçenekler Var?

WoW gametime için size sunulan bazı seçenekler mevcut. Eğer Gametime sahibi olmak isterseniz, size seçenekleri sunalım! WoW'un kendi yayıncısı olan Battle.net üzerinden almak isterseniz, maalesef direkt olarak Euro üzerinden ödeme yaparsınız. Fakat Gamehunterz sayesinde, gametime almak isteyen kişilere daha uygun seçenekler buluyoruz. Bulduğumuz bu seçenekler ise, WoW 60 Günlük Prepaid Card ve Wow 30 Günlük Prepaid Card. Bu iki seçenekten birini seçip WoW gametime satın al işlemlerini gerçekleştirirseniz, tarafınıza gelecek kodu, Battle.net üzerinden aktive ederek oyuna başlayabilirsiniz!


WoW Oynamak İçin Başka Neler Gerekli?

World of Warcraft oynayabilmek için, sadece Gametime sahibi olmanız maalesef yetmez. Aynı zamanda, WoW'un çıkarttığı en son pakete de sahip olmanız gerekli. Ama korkmanıza gerek yok, WoW gametime gibi düzenli aralıkla para ödeyeceğiniz bir durum değil. WoW paketleri (yani expansion), 2-3 yılda bir çıkan paketlerdir. Bu paketler sayesinde oyundaki maksimum seviye değişir, yeni silahlar, haritalar görevler ve savaş modları gelir. Kısacası, eğer son oyun paketine sahipseniz, hemen oyuna zıplayabilirsiniz!