Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

God of War

Güvenilir mağazalardaki en ucuz God of War fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup God of War satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

259.90₺

PlayStore

314.00₺

Voidu

329.00₺

DurmaPlay

374.00₺

HRK

491.08₺

G2A

550.24₺

Steam

1499.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 14, 2022
Geliştiren: Santa Monica Studio
Yayıncı: PlayStation PC LLC
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 18 18 yaş altı için önerilmez

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Cyberpunk 2077
1448.68₺ 219.12₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺

God of War Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Coming Soon
 • Graphics: Coming Soon
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 80 GB available space
Recommended:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Coming Soon
 • Graphics: Coming Soon
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 80 GB available space

God of War Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz God of War fiyatı:    259.9₺

Şu anki en ucuz God of War fiyatı:    259.9₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

God of War İle İlgili Blog Yazılarımız

Oyun

God Of War, Her PC Oyuncusunun Dört Gözle Beklediği Oyunlardan Birisidir. İşte Bu Yüzden, Sizler İçin Oyun Hakkında Bildiğimiz Her Şeyi Bu Yazımızda Paylaştık!
Oyun

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

God of War: Gamehunterz Yorumu

Efsanevi konsol oyunlarından biri olan God of War, artık bilgisayara geliyor! Bu heyecanlı bekleyiş, oyunun çıkış tarihi olan 14 Ocak 2022 tarihinde, nihayet son bulacak. Peki şu ana kadar God of War hakkında neler biliniyor? Kimlere God of War satın al tavsiyesini verebiliriz? Oyun fiyatları ne durumda olacak? Hemen anlatalım!

God Of War PC

Konsol ve bilgisayar oyuncuları arasındaki fark giderek kapanıyor. Konsola özel olan oyunlar, yavaş yavaş bilgisayara da geliyor. God of War PC bunlardan sadece biri. Hikayesini yüksek bir ihtimalle biliyorsunuzdur, fakat yine de anlatmak isteriz.

Normalde God of War oyunları, Yunan mitolojisi üzerinden ilerleyen bir konuya sahip. Ancak bu oyun diğerlerinden biraz farklı, çünkü İskandinav mitolojisi üzerinden ilerliyor. İskandinav mitolojisine göre, 9 adet diyar mevcut ve God of War PC oyununda bu diyarlardan 6 tanesine gidiyoruz.

Oyunun eskilerinden bir diğer farkı da, Kratos (yani ana karakterimiz) bu oyunda bir baba! Yani oyunda Kratos ve yarı-tanrı oğlu Atreus’un hayatını görebiliriz. Fakat oyun kesinlikle sakin bir aile yaşamını anlatan bir oyun değil, korkmayın! Oyunda temel bir amacınız var (spoiler olmaması adına söylememeyi tercih ederiz). Bu amacı yerine getirmek için çıkacağınız yolculukta, karşınıza birbirinden zorlu düşmanlar çıkacak. Hepsiyle savaşmanız, hepsini yenmeniz ve her türlü zorluğun üstesinden gelmeniz gerekli. Bu sırada babalık görevlerinizi de ihmal etmemeniz lazım.

Muhteşem Oyun Mekanikleri

God of War PC mükemmel bir hikayeye ek olarak, muhteşem oyun mekanikleri de sunuyor. Her şeyden önce, eski oyunlarına göre bu oyundaki karakter kamera açısı daha farklı. Üçüncü şahıs kamera açısının ayarlanması ile, artık aksiyona daha farklı bir perspektiften bakabiliyoruz. Bu ufak ama etkili değişiklik sayesinde, oyunu oynarken kendimizi aksiyonun en orta yerinde hissedeceğiz.

Kamera açısına ek olarak, bir de dövüş mekaniklerinden bahsedelim. Çünkü diğer oyunlara ek olarak, daha görkemli silahlar ve daha görkemli dövüş hamleleri mevcut. God of War PC oyununa dair küçük bir ipucu vermiş olalım: (OYUNUN FRAGMANINI İZLEMEDİYSENİZ SPOİLER İÇERİR) Thor’un çekici fırlatıldığında geri geliyorsa, Kratos’un da baltası geri gelir!

God of War PC Fiyatları

Oyun hakkında verdiğimiz bilgilerden sonra, tabii ki God of War PC fiyatları hakkında da konuşmak lazım. Oyun Steam platformu üzerinden 329 TL gibi bir fiyatla çıkacak. Genel olarak düşündüğünüz zaman biraz pahalı, fakat hiç merak etmeyin. Çünkü Gamehunterz burada. Sizin için onlarca güvenilir mağaza üzerinden God of War PC fiyatları karşılaştırması yaptık ve görüp görebileceğiniz en uygun fiyatları bulduk!

Gamehunterz’ın en uygun fiyatı bulmasına ek, God of War PC fiyatları, oyunun kalitesi düşünüldüğünde kulağa çok uçuk gelmiyor. Sonuçta bu kaliteye erişemeyen fakat neredeyse daha pahalıya satılan oyunlar mevcut. Her ne kadar bir oyun için dudak uçuklatan fiyatlar olsa da, God of War için değer! Daha kaç kere konsola özgü oyunları bilgisayar üzerinden oynayabileceğiz ki!

God of War Satın Al: Kimlere Tavsiye Ederiz

Her yazımızda olduğu gibi, bu yazımızı da oyunu kimlere tavsiye ettiğimizi söyleyerek bitirmek isteriz. Oyun uzun süredir beklenen bir oyun olduğu için, bu sefer işimiz daha kolay. Daha önce konsol üzerinden bu oyunu oynamamış herkese net tavsiyemizdir, hemen God of War PC satın al. Çünkü yıllardır oynamayarak zaten yeterince şey kaybettik. Hem God of War yayıncı firması olan Playstation, bu oyunu bilgisayara getirmişse, kaçırmamak lazım deriz. Fakat God of War PC satın almadan önce düşünmeniz gereken tek bir şey daha var, o da sistem gereksinimleri.

God of War Sistem Gereksinimleri

Malum, God of War hikayesi kadar grafikleriyle de övgü toplayan bir oyun. O nedenle aklınıza sistem gereksinimlerinin çok yukarıda olacağı gelmiş olabilir, fakat böyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz God of War PC için istenen minimum sistem gereksinimlerinde, işlemci olarak Intel i5-2500k / AMD Ryzen 3 1200, ekran kartı olarak ise GTX 960 / AMD R9 290X yazıyor. God of War önerilen sistem gereksinimlerinde ise, işlemci olarak Intel i5-6600k / AMD Ryzen 5 2400 bulunurken, ekran kartı olarak ise GTX 1060 veya AMD RX 570 isteniyor.

Uzun lafın kısası, eğer minimum sistem gereksinimlerini geçebiliyorsan, hiç düşünmene gerek yok. Hemen God of War PC satın al tavsiyemize kulak ver deriz!


God of War Özeti

His vengeance against the Gods of Olympus years behind him, Kratos now lives as a man in the realm of Norse Gods and monsters. It is in this harsh, unforgiving world that he must fight to survive… and teach his son to do the same.

God of War İle İlgili Kullanıcı Yorumları

fnfOzvSR

1


God of War fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak God of War satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!