Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gamehunterz Blog

Oyunlar İle Alakalı Aradığınız Her Şey

Oyun

Call of Duty Serisi - Konuşma Zamanı

Call Of Duty Serisi Neredeyse Her Gamer'ın Bir Oyununu Oynadığı Bir Seridir. Fakat Size Bilmediğiniz Oyunlar Da Olabilir Desek? İşte Sizin İçin Listemiz!
Oyun

Elden Ring Yorumları
Kafaları Karıştırdı

Elden Ring Uzun Zaman Boyunca Konuşulacak Bir Oyun Olmuş. Peki Yayıncılar Oyun Hakkında Ne Düşünüyor? Gelin Hep Beraber Elden Ring Yorumları İncelemesi Yapalım!
Oyun

Ring of Titans Geldi!
WoW Oyuncularına Müjde

Bedava Olarak WoW Arena Oynayabileceğinizi Düşünün. Bu Durum Sizi Sevindirdi Mi? O Zaman Ring Of Titans Oyunu Tam Sizlik! Hemen Açıklama Yazımızı Okuyabilirsiniz.
Oyun

Lost Ark
Karakter Rehberi

Lost Ark Son Zamanlarda Karşımıza Gelen En İyi MMO Oyunlardan Biri. Daha Kolay Başlayabilmeniz İçin, Sizlere Lost Ark Karakter Rehberi Hazırladık!
Oyun

4 Kişilik Co-op
Oyunlar

Arkadaşlarınızla Oyun Oynamak Her Zaman Çok Eğlencelidir. Bu Yüzden, Sizlere 4 Kişilik Co-op Oyunlar Listesi Hazırladık! Arkadaşlarınızla Maceraya Hazır Olun!
Oyun

GTA 6 Duyuruldu
1-6 Şubat Arası Haberler

1-6 Şubat Arası, Biz Gamerlar İçin Hareketli Bir Hafta Oldu. GTA 6 Duyuruldu, Birbirinden Güzel Yeni Oyunlar Çıktı. Hepsini Sizin İçin Bu Yazımızda Topladık!
Oyun

Düşük Sistem
Gereksinimli Oyunlar

Oyunlar Ayrı Pahalı, Sistemler Ayrı. İşte Bu Yüzden, Her Bilgisayarda Oynayabileceğiniz Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar Listesi Hazırladık! İyi Okumalar.
Oyun

Geforce Now Oyunları
ve İnternet Gereksinimi

Geforce Now Oyunları Biz Gamerlar İçin İlaç Gibi Bir Şey. Fakat Geforce Now İnternet Gereksinimi Konusunu Düşünmek Lazım. İşte Sizin İçin Konu Hakkındaki Yazımı!
Oyun

Oyun Oynayarak Para
Kazanma - Ne Dersiniz?

Her Gamer Oyun Oynayarak Para Kazanma Hayali Kurar. İşte Sizin İçin, Bu Hayalinizi Başarabileceğiniz Güvenilir Yöntemleri Derledik. İyi Okumalar, Bol Kazançlar
Oyun

Oyunlardaki Easter Eggler

Oyunlarda Bizden Gizlenen Birçok Detay Olabiliyor. Bunlara Easter Egg Denir. Sizler İçin,Oyunlardaki Easter Eggler Listesi Hazırladık. Şaşıracağınıza Eminiz.
Oyun

Tatilde Oynamalık
RPG Oyun Önerisi

RPG Oyunları Her Gamerın Sevdiği Oyun Türlerindendir. Hazır Okullar Ara Tatildeyken, Oynayabileceğiniz Birbirinden Güzel RPG Oyunları Listesi Hazırladık
Oyun

Kar Yağarken
Oynanacak Oyunlar

Karlı Havalarda Oyun Oynamak Çok Keyifli Bir Şeydir. Bu Keyfi Doruklarda Yaşayın Diye, Sizler İçin Kar Yaparken Oynanacak Oyunlar Listesi Derledik.
Oyun

Oyunlardaki Unutulmayan
Kadın Karakterler

Ana Karakter Olmasa Da Her Daim Hatırlanacak Karakterler Vardır. Gamerların Gönlünde Taht Kuranlar. Bu Yazımızda Unutulmayan Kadın Oyun Karakterlerini Derledik!
Konsol

Steam Deck Nedir - Konuşma
Zamanı

Her Gamer Oyunlara Her Yerden Erişmek İster. Peki Steam Deck İle Artık Bu Mümkün Desek? Hemen Steam Deck Nedir Yazımızı Oku Ve Bu Muhteşem Gelişmeyi Öğren.
Oyun

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.
Oyun

Valorant FPS Arttırma
(En Güncel Ayarlar)

Valorant Oyununda Fps Problemi, Sizin İçin Oyun Deneyiminizi Mahvedebilir. İşte Bu Nedenle, Sizler İçin Valorant Fps Arttırma (Güncel) Rehberi Hazırladık..
Oyun

Elden Ring: Bekle
Bekleyebilirsen!

Elden Ring, Daha Çıkmamış Olmasına Rağmen, Adından Söz Ettiren Bir Oyun Oldu! İşte Bu Yüzden, Elden Ring Hakkında Bildiklerimizi Bu Yazımızda Topladık!
Oyun

Dysmantle Kaçırılmaması
Gereken Bir Oyun

Dysmantle Son Zamanlarda En Çok Konuşulan Oyunlardan Biri Oldu! İşte Bu Nedenle, Sizler İçin Dysmantle İncelemesi Yaptık.
Oyun

God of War:
Konuşma Zamanı

God Of War, Her PC Oyuncusunun Dört Gözle Beklediği Oyunlardan Birisidir. İşte Bu Yüzden, Sizler İçin Oyun Hakkında Bildiğimiz Her Şeyi Bu Yazımızda Paylaştık!
Oyun

En İyi 40 TL Altı Oyunlar

Gamerlara Oyun Tavsiyelerinde Bulunduğumuz, En İyi 40 TL Altı Oyunlar Listemiz Yayında! Mutlaka Okumanız Gereken Bu Listede Birbirinden Güzel Oyunlar Var.
Oyun

En İyi Fifa 22 Takımları

Fifa 22 Son Dönemlerin En Popüler Futbol Oyunu. Bu Nedenle Gamehunterz Olarak, Sizler İçin En İyi Fifa 22 Takımları Listesi Hazırladık. İyi Okumalar Dileriz.
Oyun

Ücretsiz Oyunlar: Konuşma
Zamanı

Ücretsiz Oyunlar, Her Gamerın Aradığı Oyun Türlerindendir. Bu Nedenle Gamehunterz Olarak, Ücretsiz Oyunlar Hakkında Tavsiyeler Vermek İstedik. İyi Okumalar!
Oyun

Konuşma Zamanı: Back 4 Blood
Hakkında Her Şey

Back 4 Blood Oyununun Uzun Süredir Beklendiğini Biliyoruz. Bu Nedenle Back 4 Blood Fiyatları, Oynanışı Ve Bilgileri Hakkında Açıklayıcı Bir Yazı Hazırladık.
Oyun

Konuşma Zamanı: Fifa 22
Hakkında Her Şey

Fifa 22, Her Futbol Severin Beklediği Oyunlardan Birisidir. O Nedenle, Bu Yazımızda Fifa 22 Hakkında Bilgileri Sizinle Paylaştık. İyi Okumalar Dileriz.
Oyun

En İyi Korku Oyunları:
Işık Kapatamamaya Hazır Olun!

Korku oyunları, her gamerın sevdiği oyun kategorilerinden biridir. İşte bu nedenle, Gamehunterz olarak sizlere ne iyi korku oyunları listesi derledik.
Oyun

Konuşma Zamanı: Battlefield
2042 Hakkında Her Şey

Battlefield 2042 Uzun Süredir Beklenen Bir Oyundu. Bu Nedenle Sizin İçin Battlefield 2042 Hakkında Bildiğimiz Her Şeyi Topladık. BF 2042 Hayranları Buraya!
Oyun

Netflix Oyun Sektörüne Giriyor.
Netflix Gaming Nedir?

En popüler dijital yayın firmalarından biri olan Netflix, Netflix Gaming ismiyle son yıllarda popülerliği giderek artan oyun sektörüne giriş yapıyor. Gamehunterz olarak Netflix Gaming özetimiz
Oyun

Geforce Now Oyunları

Geforce Now Oyunları Her Gamerın Merak Ettiği Oyunlardandır. İşte Bu Yüzden, Gamehunterz Olarak, Siz Değerli Kullanıcılarımıza Geforce Now Oyunları Derledik!
Oyun

En İyi Coop Oyunlar

Her Gamer Coop Oyunları Oynamayı Çok Sever, Fakat Bu Oyunları Bulması Zordur. Bu Yüzden, Bu Yazımızda Sizin İçin En İyi Coop Oyunları Derledik! İyi Okumalar Dileriz.
Oyun

Neden Gamehunterz'da
Daha Ucuz?

PC Oyunları Gün Geçtikçe Daha Pahalı Olmaktadır. Fakat Sizlere Yardımcı Olabilmek İçin Gamehunterz Burada! Bu Yazımızda, Ucuz Oyunları Nasıl Bulduğumuzu Anlattık!
Oyun

Aim Geliştirmek İçin
Neler Yapılmalı?

Aim her neredeyse he oyun için olmazsa olmaz gereksinimlerden biri. Bu nedenle bu yazımızda aim geliştirmek için neler yapılması gerektiğini sizlerle paylaştık!
Oyun

Hediye Olarak Oyunu Nasıl
Alacağım, Güvenli Mi?

Bünyemizdeki bazı satıcılar satın aldığınız oyunları size Steam’den hediye olarak göndermektedir. Bu nedenle sizin için bu sürecin nasıl işlediğini özetledik.
Bilgisayar

Ne Olacak Bu
Oyun Bilgisayarı Fiyatları?

Oyun bilgisayarı fiyatları maalesef uçmuş durumda. Her gamer'ın canını sıkan bu olaya Gamehunterz olarak değinmek ve sizlere tavsiyelerde bulunmak istedik