Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Gamehunterz Hakkında

Biz Kimiz?

Teknik açıdan düşünüldüğünde, bizler 5 Sabancı Üniversite'li genç girişimcileriz. Fakat işin özünde, bizler gamerız. Küçüklüğümüzden beri sayısız bilgisayar oyunu oynamış ve hala da oynamakta olan gamerlarız. Fakat özellikle son dönemlerde, en büyük hobimiz olan oyun oynamakta zorluk çekiyoruz. Çünkü oyun fiyatları, gün geçtikçe artıyor! İşte bu duruma artık DUR demek istiyoruz.
Oyunların fiyatlarını biz belirleyemiyor olsak da, elimizden geldiğince gamerlara yardım etmek istiyoruz! İşte bu yüzden, oyun ve e-pin fiyatlarını onlarca güvenilir mağaza üzerinden karşılaştırıp, sizleri en uygun fiyata sahip mağazaya yönlendiriyoruz!
Sizler için, oyunların fiyatlarını, görsellerini, açıklamlarını, videolarını topluyoruz ve oyunlar hakkında yorumlar yazıyoruz. Bünyemizde bulunan mağazalardaki kampanyalı ürünleri tek bir sayfada birleştiriyoruz ve bu sayede, çok kolay bir şekilde avantajlı fırsatları görebilme şansı sağlıyoruz!
Uzun lafın kısası, bizler, kendi çektiğimiz problemleri tüm gamerlar adına çözmeye söz vermiş ve oyun piyasasını daha güzel günlere taşımayı hedefleyen bir ekibiz. Biz Gamehunterz'ız! 5 kişilik ekibimizin fotoğrafını asağıda görebilirsiniz!

Gamehunterz'ın Çıkış Hikayesi

Gamehunterz'ın hikayesi, ekip üyelerinden Barış ve Can'ın üniversitede kaldıkları yurt odasında başladı. Bu iki arkadaşın oyun almak istemesi ve birinin diğerine kıyasla 100 TL daha uyguna alması, Gamehunterz'ın temellerini oluşturan fikirleri akla getirdi. Sonrasında ekibe diğer yakın arkadaşların katılmasıyla, bugünlere uzanan bu yolculuk başlamış oldu!

Gamehunterz En Uygun Fiyatı Nasıl Buluyor?

Gamehunterz, kurduğu teknoloji sayesinde, oyun ve e-pin fiyatlarını 20'den fazla güvenilir mağaza üzerinden karşılaştırıyor ve bulduğu sonuçları saliseler içinde karşınıza getiriyor. Fiyatları anlık olarak çekerek, sizlere hatalı bir bilgi paylaşma ihtimalini de en aza indiriyor.
Piyasadaki en uygun fiyatları buladbilme özelliğine ek olarak, Gamehunterz sizler için oyunun fiyat grafiğini de sunuyor. Yani, bir oyunun en uygun fiyatının hangi tahite kaç olduğuna bakabilme şansınız oluyor. Bu sayede, oyunu alırken gerçekten en uygun fiyatın hangi tarihte ve hangi mağazada olduğunu görebiliyorsunuz!

Gamehunterz'ı Ne Zaman Kullanmalısınız?

Gamehunterz'ı her oyun ve/veya e-pin alışınızda kullanmanızı öneririz. Bu sayede, almak istediğiniz ürünü en uyguna satan mağazayı bulabilir ve para tasarrufu yapabilirsiniz. Yaptığınız para tasarrufu sayesinde de daha çok oyun alabilir ve en büyük hobilerinizden biri olan oyun oynamanın zevkini daha çok yaşayabilirsiniz!

Gamehunterz Güvenilir Mi?

KESİNLİKLE EVET! Gamehunterz'a içiniz rahat bir şekilde güvenebilirsiniz. Sitemizdeki fiyat karşılaştırmaları, sadece güvenilir mağazalar üzerinden yapılmaktadır. İkinci el oyun satışı yapan mağazalar gibi sizi mağdur etme ihtimali olan mağazaları kesinlikle ama kesinlikle fiyat karşılaştırma listemize almamaktayız.
Gamehunterz üzerinden yönlendiğiniz taktirde, herhangi bir problem yaşama ihtimaliniz yok denecek kadar az! Fakat her ihtimale karşı, yadım alabileceğiniz bir canlı destek hattımız mevcut. Bizlere istediğiniz her konuda yazabilirsiniz. Herhangi bir mağazamıla ilgili bir aksaklık yaşamanız durumunda, direkt olarak mağaza yetkilileriyle iletişime geçerek, aksaklığı anında ortadan kaldırıyoruz!
Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için, Linkedin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu canlı destek hattımızdan bizlere iletebilir veya aşağıdaki kurumsal mail adresimize yazabilirsiniz!
Destek: support@gamehunterz.com

Gelişimimize Yardımcı Olmak İçin

Gamehunterz ekibi olarak, devamlı gelişmeyi ve sizlere verdiğimiz hizmeti ileri taşımayı hedefliyoruz. Bu süreçte, bizlere yardımcı olmak istemeniz, bize mutluluk verir. Sitemize eklenmesini istediğiniz herhangi bir konsepti bizlere iletebilir, sitemize dair yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bizimle canlı destek veya mail adresimiz üzerinden paylaşabilirsiniz!