Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Twelve Minutes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Twelve Minutes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Twelve Minutes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

38.22₺

G2A

224.15₺

Steam

389.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 19, 2021
Geliştiren: Luis Antonio
Yayıncı: Annapurna Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Twelve Minutes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: Windows 7
  • Processor: Intel Core i5-2300 | AMD Phenom II X4 965
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 5770, 1 GB
Recommended:
  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel Core i5-6600 | AMD FX-8350
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 1080, 8 GB | AMD Radeon RX 5700 XT, 8 GB

Twelve Minutes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Twelve Minutes fiyatı:    38.22₺

Şu anki en ucuz Twelve Minutes fiyatı:    38.22₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Twelve Minutes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gamehunterz Twelve Minutes Yorumu

Twelve Minutes romantik bir akşam geçirmeyi planlayan bir çiftin bir anda dedektifin gelip onları cinayet ile suçlanmasını konu alan, hikayesi ile ön plana çıkan bir oyun. Oyunun ana teması sürekli bir döngü içerisinde olmanız. Bu ne demek oluyor, aslında 12 dakikalık bir olay döngüsünün içinde sıkışmış olarak oynuyoruz oyunu. Bazı eylemlerde bulunarak ve çevremizdekiler ile konuşarak bir dedektif gibi olayı çözmeye çalışan biri olarak oyunu oynuyoruz. Bizce oyunun hikayesi gayet başarılı, Twelve Minutes Fiyatları böyle bir hikayeyi oynamak için değer diye düşünüyoruz. Oyunu evin tepesine yerleştirilmiş bir kameradan bakıyormuş gibi oynuyoruz. Yani özet olarak kamera açısı, hikaye ve oynanış açısından kendine has bir oyun. Aynı zamanda oyunun seslendirmesini de tanıdığımız kişiler yapıyor, oyunu oynarken James McAvoy, Daisy Ridley ve Willem Dafoe gibi seslerine aşina olduğumuz yıldızlar seslendiriyor. Oyunu oynarken bir bulmaca çözüyor gibi düşünmemiz gerekiyor ve bulmaca çözüyor gibi dikkatli ve deneme yanılma yoluna gitmemiz gerekiyor. Bu açıdan hikaye oyunlarını seven ve sebep sonuç ilişkilerini bulmak için düşünerek oyun oynamayı seven kişilere Twelve Minutes Satın Al tavsiyesini kesinlikle veriyoruz. Oyunu oynama şeklinize göre değişir fakat yaklaşık 4-5 saat civarı bir oynama süresi var. Oyunda sürekli aynı 12 dakikayı oynadığımızdan dolayı bir süre sonra aynı konuşmalar biraz insanı bıktırabiliyor. Burada güzel bir şey yapmışlar, konuşmaları bir kere dinledikten sonra hızlıca karar anlarına geçebiliyoruz. Bu arada bu kadar hikaye odaklı bir oyunun Türkçe desteği ile çıkması bizi çok mutlu etti. Oyun bu sayede çok daha fazla oyuncuya ulaşabiliyor ve aynı zamanda daha iyi anlaşılabildiğinden dolayı hikayeleri daha bilinçli bir şekilde çözebiliyoruz. Bu günlerde kurun da artmasından dolayı ucuza oyun bulmak pekte kolay değil. Twelve Minutes Fiyatları tam da hakkını verecek bir seviyede çıkmış durumda. Twelve Minutes Satın Al tavsiyemize uyanların pişman olacaklarını düşünmüyoruz. Size bol bol düşüneceğiniz, “acaba bu neden olmuş?”, “bakalım bunu şu şekilde yapsam nasıl olur?” gibi soruları kendinize sıkça soracağınız 4-5 saatlik kendine has bir oynanış deneyimi sunan bir oyun. Son bir cümle söylemek gerekirse Twelve Minutes Fiyatları genel olarak vadettiği hikaye ve oynanışa göre bizce uygun ve Twelve Minutes Satın Al pişman olnumayacak bir karar.


Twelve Minutes Özeti

An interactive thriller about a man trapped in a time loop. Featuring James McAvoy, Daisy Ridley, and Willem Dafoe.

Twelve Minutes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Twelve Minutes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Twelve Minutes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!