Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

NARAKA: BLADEPOINT

Güvenilir mağazalardaki en ucuz NARAKA: BLADEPOINT fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup NARAKA: BLADEPOINT satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

0.00₺

G2A

275.29₺

Cdkeys

385.69₺

HRK

423.80₺

Çıkış tarihi: Aug. 12, 2021
Geliştiren: 24 Entertainment
Yayıncı: NetEase Games Montréal
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺

NARAKA: BLADEPOINT Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel i5 4th generation or AMD FX 6300 or equivalent
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750TI or equivalent
 • DirectX: Version 11
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 20 GB available space
 • Additional Notes: a) Can run at 720p/60fps; b) We advise you install the game on an SSD for a more streamlined experience.
Recommended:
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel i7 7th generation or equivalent
 • Memory: 16 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 6G or equivalent
 • DirectX: Version 11
 • Network: Broadband Internet connection
 • Storage: 20 GB available space
 • Additional Notes: a) Can run at 1080p/60fps; b) We advise you install the game on an SSD for a more streamlined experience.

NARAKA: BLADEPOINT Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz NARAKA: BLADEPOINT fiyatı:    0.0₺

Şu anki en ucuz NARAKA: BLADEPOINT fiyatı:    129.99₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

NARAKA: BLADEPOINT İle İlgili Blog Yazılarımız

Oyun

Geforce Now Oyunları Biz Gamerlar İçin İlaç Gibi Bir Şey. Fakat Geforce Now İnternet Gereksinimi Konusunu Düşünmek Lazım. İşte Sizin İçin Konu Hakkındaki Yazımı!

NARAKA: BLADEPOINT Gamehunterz Yorumu

Son yıllarda en popüler oyun türü haline gelen Battle Royale oyunlarına bir yenisi daha eklendi, fakat bazı değişiklikler ile. NARAKA: BLADEPOINT Fiyatları diğer Battle Royale oyunlara göre pahalı olmasına karşın bu oyun battle Royale severlerinin aklında NARAKA: BLADEPOINT Satın Al gibi düşüncelerin oluşmasına sebep oldu. İncelememizde genel olarak oyunun mantığı, PubG, Fortnite ve COD. Warzone gibi diğer Battle Royale oyunlardan farkı, grafikleri ve son olarak kimlere NARAKA: BLADEPOINT Satın Al tavsiyesinde bulunabileceğimizden bahsedeceğiz.

NARAKA: BLADEPOINT genel mantık olarak diğer Battle Royale oyunları ile aynı. Haritada doğmak için bir yer seçiyorsunuz ve amacınız etraftan topladığınız silah, kalkan gibi eşyalar ile küçülen haritada son hayatta kalan kişi olmaya çalışmak. Buraya kadar diğer rakipleri ile aynı olsa da haritası (ortamı), silahları ve savaş yada dövüş açısından Pubg, Fortnite, Warzone gibi rakiplerinden ayrılıyor. Haritasından ve ortamından başlayacak olursak NARAKA: BLADEPOINT doğu kültürünü ele alan bir oyun. Binalarda, ormanlarda ve kullanılan silahlar tamamiyle uzak doğunu temasından esinlenmiş. Oyunu oynarken Japonya daymış gibi hissediyorsunuz ve ortama girebiliyorsunuz. Harita açısından rakiplerinden ufak olsa da çeşitlilik, detaylara verilen önem ve gerçek kültürden esinlenmiş olduğundan dolayı bizim için haritası rakiplerinden daha başarılı. Savaş mekaniğine gelecek olursak, burası oyunu rakiplerinden ikince ve en büyük unsur. Oyunda genel savaş mantığı yakın dövüş odaklı tasarlanmış, silahlar ve yapacağınız kombolar tamamiye yakın dövüş üzerine tasarlanmış. PubG gibi diğer tüm oyunlarda uzun mesafeden savaşmak en önemli unsurken NARAKA: BLADEPOINT bunu değiştirerek Battle Royale deneyimini yakın dövüşe getirmiş. Aynı zamanda bu yakın dövüşü kombolar, bazı taktikler ve karakter özellileriyle birleştirince oyunda savaşmak gerçekten çok keyifli bir hal almış.

NARAKA: BLADEPOINT Fiyatları biraz daha yüksek olmasına karşın uzak doğu temalı oyunları sevenler ve aynı zamanda Battle Royale oynayanlar için NARAKA: BLADEPOINT Satın Al verebileceğimiz bir tavsiye. Oyun diğer rakiplerinden oyuncu sayısı gibi çok önemli faktörlerden geride kalsa da (evet oyununa yeni başladığınızda az oyuncu sayısından dolayı botlara karşı oynamanız gerekecek, belli bir seviyeden sonra ise böyle bir durumla çok daha nadir karşılaşacak ve inanılmaz keyif almaya başlayacaksınız.) kopya çekmeyip kendi farklı bir yol denediğinden dolayı şans verilebilecek bir oyun. NARAKA: BLADEPOINT Sistem gereksinimleri ise biraz bizi üzen bir konu. Oyunun grafikleri her ne kadar güzel olsa da bu oyunu güzel görebilmek ve atmosfere girebilmek için iyi bir ekran kartına sahip olmak gerekiyor. (not. Bu yorumun yazıldığı zaman AMD grafik kartlarında bazı optimizasyon sıkıntıları vardı, NARAKA: BLADEPOINT Satın Al işleminden önce kontrol edin.) Oyunu rakiperlinden ayıran bir diğer özellik ise karakter seçimi olması. Oyunda bi çok karakter bulunuyor, temel olarak bu karakterler benzer olsa da yapacağınız kombolarda bu karakterlerdeki farklılıkları görebilmeniz mümkün. Bizce bu da oyuna ayrı bir keyif katan yan olmuş, oyunun başlarında bu farkları çok anlamayabilirsiniz fakat ileriki zamanlarda fark anlaşılır ve daha önemli oluyor. Son olarak NARAKA: BLADEPOINT Fiyatları ne yazık ki biz oyuncuları mutlu eden seviyede değil, biraz pahalı. Oyunun fiyatlarını Gamehunterz dan kontrol ederek bu oyunda da tüm oyunlar gibi güvenle tasarruf edebilirsiniz.


NARAKA: BLADEPOINT Özeti

NARAKA: BLADEPOINT is a 60-player action Battle Royale offering players insane mobility powered by parkour and grappling hook, a vast arsenal of melee and ranged weapons, and a roster of characters with powerful abilities—transform yourself into a gigantic Vajra Warrior and crush your enemies!

NARAKA: BLADEPOINT İle İlgili Kullanıcı Yorumları


NARAKA: BLADEPOINT fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak NARAKA: BLADEPOINT satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!